Stacjonarne numery dostępowe (budki z zablokowanym darmowym numerem dostępowym 800 033 066)

Wyloguj
Przejdź do treści

Stacjonarne numery dostępowe (budki z zablokowanym darmowym numerem dostępowym 800 033 066)

Pika Polska Najtańszy Operator Kart Telefonicznych do budek w AŚ/ZK w Polsce!
Opublikowane według Zespół Biura Obsługi Abonenta w Nasze Usługi · 10 Czerwiec 2019
Zależnie od tego czy w miejscu, w którym jesteś aparat ma odblokowane 800 czy też nie możesz skorzystać z usługi poprzez stacjonarny numer dostępowy.        
Nasze numery dostępowe**:
    
(22)2036727, (22)3783036, (22)3784433
    
UWAGA! – jeśli operator aparatu, z którego dzwonisz zablokuje któryś z naszych numerów dostępowych zgłoś nam ten fakt – podamy Ci kolejne numery abyś mógł korzystać z usługi.
    
Po wybraniu stacjonarnego numeru dostępowego np. 22 378 30 36 wprowadź swój numer karty, czyli sześcio cyfrowy kod karty Pika Polska oraz cztero cyfrowy pin. Po wprowadzeniu numeru karty możesz od razu wybrać opcję [1] wpisać numer docelowy i dzwonić. Telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce bez zera na początku, telefony komórkowe i stacjonarne w UE z jednym zerem na początku.
Jesli chcesz wykonać kolejny telefon nie musisz odkładać słuchawki, wystarczy, że po zakończonej rozmowie wybierzesz [*] lub poczekasz aż rozmówca się rozłączy i zostaniesz cofnięty do poprzedniego menu, gdzie system powie wybierz [1] aby zadzwonić... W ten sposób możesz wykonać tyle połączeń ile potrzebujesz (jedynym ograniczeniem są czas i posiadane na koncie środki) bez konieczności odkładania słuchawki i logowania do systemu na nowo kodem i pinem karty.
       
Miłej rozmowy!
    
** koszt połączenia zgodny z taryfą operatora, z którego aparatu nawiązywane jest połączenie z numerem dostępowym usługi PIKA POLSKA


Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Pika Polska Sp. Z o. o.
ul. Czerwonych Beretów 6,
00-910 Warszawa
Strona www.pikapolska.pl wszelkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści